Cvičíme #s dědkem

Koupit si můžete buď jednotlivé lekce a nebo se vám bude líbit jeden z připravených balíčků.

Cena jedné lekce 990 Kč
Permice na 5 lekcí 4 000 Kč
Permice na 10 lekcí 6 600 Kč
Začni správně

Začni správně

Balíček pro každého, kdo chce začít cvičit správně. Protože je běžnou praxí, že pokud člověk začne cvičit, necvičí správně. Špatným zařazením či provedením jednotlivých cviků své tělo pak zbytečně přetěžuje a samotné výsledky se dostaví pomaleji nebo se spíše nedostaví vůbec.

Naopak mohou nastat spíše negativa, kdy dojde k bolestem, přetížení jednotlivých svalů a podobně. A přesně tomuto by měl tento balíček předcházet. Je potřeba se všem základním pohybovým dovednostem naučit.

Obsahem balíčku je:

Cena: 4 800 Kč
Sedavé zaměstnání

Sedavé zaměstnání

Sedíte, pracujete, stresujete se a na pohyb není čas. Pravděpodobně sedíte špatně a nasbíraný stres se díky nedostatku pohybu nevyplaví. To je problém, který může být fatální.

V tomto balíčku se společně zaměříme na uvolnění krční páteře, narovnání zad a správné držení těla. Ukážu Vám také správné návyky dýchání.

Obsahem balíčku je:

Cena: 4 800 Kč
Strava

Výživa a stravování

Jídelníčků najdete na internetu mnoho. Nejsou ale uzpůsobené Vám na míru a nepochopíte to zásadní, proč. Proto vás předám do těch nejlepších rukou a to do rukou mé ženy Pavlíny Dědečkové, která se výživovému poradenství věnuje více než 10 let.

Více informací
Made with love by OP WEB