Vyjádření klientů

S usměvavým a věčně pozitivním Mírou budu cvičit vždycky s nadšením. Když k tomu připočtu jeho zápal pro detail a kreativitu, pestrost cviků, tak již není co řešit.

Ivan Očovaj
Míru jako trenéra rozhodně doporučuji! Každá lekce je zajímavá, originální s důrazem na individuální potřeby klienta. Navíc je to milý, trpělivý a vždy usměvavý člověk, který má rád svou práci a dělá ji maximálně skvěle!
Budínská
Potřeboval jsem začít cvičit a bylo mi jasné, že bez vedení to nebude dobré. Oslovit p. Dědečka byla jednoznačně správná volba. Pozitivní přístup, variabilita jednotlivých lekcí. Vždy vše vysvětlí a během cvičení kontroluje. Po každém tréningu obrovský díl pozitivní energie - hned se těšíte na příště. Rozhodně doporučuji.
Kmecík
Tréninky s Mírou jsou super! Každý trénink je jiný, trenér klade důraz na správné provedení cviků a má vždy dobrou náladu. Tréninky mě baví, a to, že jsou vidět pokroky mě motivuje do dalších. Po ranních trénincích je den hned hezčí :-)
Štěpánka Rajnochová
Jestli byla něco správná volba, tak rozhodně se hecnout a oslovit trenéra Míru Dědečka, aby mi pomohl najít cestu ke cvičení, stravě a sama k sobě.
Vždycky vás přivítá s úsměvem na rtech a je to radost s ním cvičit.
Také jsem díky němu pochopila, jak tělo funguje, a že je potřeba ho nejen trápit a hladovět, ale dát mu živiny, které potřebuje (jinak prostě nezhubnete). Míra vás motivuje nepřestat a nevzdat se, ať už je to ve cvičení nebo ve stravě.
Díky za něj! Určitě doporučuji.
Lucie Blažková
Míru Dědečka určitě doporučuji. Je to profesionál, který ví, jak s vaším tělem pracovat a jak správně cvičit bez újmy na zdraví. Překvapilo mě, s jakým citem pro mě sestavil individuální cvičební plán, se kterým teď na sobě můžu dál pracovat.
Díky
Martin Semerád
Míra Dědeček je skvělý trenér :) pozitivně naladěný člověk plný energie, s kterým vás cvičení bude bavit. Ke každému přistupuje individuálně a tím mi pomohl s bolestmi zad, ukázal a hlavně vysvětlil cviky lépe než na rehabilitacích.
Míro, moc děkuji za Vaši péči a těším se, až se zase uvidíme na společném tréninku. :)
Lucie Kupčíková
Cvičení s Mírou bylo super. Má velmi individuální a přátelský přístup.
Každý trénink se naučíte něco nového.
Velmi oceňuji, že Míra vše pečlivě vysvětlí a dává pozor na správné provedení cviků.
Pokud vás trápí bolesti zad, rozhodně doporučuji.
Já jsem cítil zlepšení už po 4. lekci.
Rozhodně to stojí za to :)
Marek Misla
Vyzkoušela jsem hodně trenérů, ale ani jeden neměl to co má Míra. A to je vždy pozitivní a usměvavá povaha, která mě i při dřepech pomáhá kousnout se a dodělat jich o pět víc než je moje maximum ...
Každý trénink je úplně jiný než ten předchozí a to mě dost baví.

Monika Klouzková
Za mě to bylo super, na začátku se mi fakt nechtělo, ale Míra se nedal, nepolevil a já jsem si po pár týdnech zvykl a změnil pohled na věc. Už to nebylo mučení, ale zábava. No a hlavně zhruba po měsíci se začali projevovat výsledky. Zvedal jsem větší váhy, byl jsem rychlejší a celkově se cítil lépe. No super. I když mě ten kluk nenechá vydechnout a pravidelně mi tréninky mění, prý abych si nezvykal, moc se mi to líbí!

No každopádně doporučuji, pokud se nechcete trápit při cvičení sami a chcete to dělat dobře.

Tomáš Jirků
Do fitka jsem chodil již dříve, nicméně s Mírou Dědečkem začínám poznávat pravou podstatu cvičení. V průběhu cvičení motivuje, kontroluje správnost cviků a dohlíží na správné stravování. Toto vše bohužel bez profi trenéra nemáte a cvičení pak postrádá dle mého názoru smysl. Míru jako trenéra určitě doporučuji a věřte mi nejsou to vyhozené peníze a stojí to za to. Ještě jednou díky za vše trenére

Tomáš Hochman
Made with love by OP WEB