Miroslav Dědeček

více o mně

Jmenuji se Miroslav Dědeček a sport miluji od dětství. Trénování a stravě se věnuji přibližně deset let. Nikdy jsem sice nesbíral žádné ceny a tituly, ale cvičení jako takové mě mě maximálně pohltilo.

A pokud své znalosti a zkušenosti předávám dál, vidím u klientů zlepšení ve všech oblastech (zdraví, sebedůvěra, osobní život), je to pro mě maximálním naplněním. Koncept jednotlivých tréninků nastavuji komplexně a velmi individuálně, což je pro tělo i samotného jedince to nejpřirozenější.

Rád nad cvičením přemýšlím a následně kombinuji různé způsoby pohybů (od běhu, cyklistiky, posilování vlastní vahou těla či za pomoci činek, strojů a mnoho dalších). I proto je každá má lekce jiná a vždy zaměřená na to, co je zrovna pro Vás aktuální a důležité. A protože vše souvisí se vším, rád Vám poradím i v oblasti výživy.

Jsem člen Asociace Sportovních Trenérů ČR - www.astcr.cz

osvědčení astčr v PDF

Moje certifikáty

Jsem certifikovaným fitness instruktorem. Svého vzdělání jsem dosáhl u PaedDr. Petr Tlapáka, CSc. , který je absolutní špičkou v oboru na světové úrovni. Výživový kurz jsem absolvoval u Ing. Ivana Macha, který je také špička ve svém oboru a má za sebou spoustu skvělých publikací.

Made with love by OP WEB